مديريت فروشگاه اآنلاين اينترنتي يدک 2020 جناب هادي مقدم به شما خوش آمد مي گويد .

چرا یدک 2020؟

مردم ایران مانند تمام مردم دنیا، به دسترسی آسان به لوازم یدکی و قطعات جانبی ماشین مورد نیاز خود علاقه‌ مند هستند ؛ اما بسیاری باور دارند که خرید تعداد زیادی از این لوازم یدکی و جانبی ، در برخی نقاط کشور، بسیار سخت و یا غیر ممکن است.

 

از طرفی بسیاری از تأمین‌ کنندگان لوازم یدکی به دلیل پهناور بودن کشورمان، ناهمگون بودن بافت بازار و نیز هزینه‌ های بالای بازاریابی و توزیع، به تمام بازار و موقعیت‌ های فروش دسترسی ندارند ؛ فضایی که چه تأمین‌ کنندگان بزرگ و مشهور و چه تأمین‌ کنندگان کوچک و کمتر شناخته‌ شده ، در آن گرفتار هستند.

 

یدک 2020 جایی است که این دو گروه را در یک بازار مجازی به هم می‌رساند ، سایتی که از یک طرف به فروشندگان و واردکنندگان اجازه می‌دهد قطعات و لوازم یدکی خود را در سراسر کشور بدون نیاز برای سرمایه‌ گذاری در حوزه‌های گران فناوری اطلاعات و بازاریابی ، به فروش برسانند و از طرف دیگر مشتریان را به‌ راحتی به طیف گسترده‌ ای از محصولات ، با استفاده از رایانه و یا تلفن همراه ، در مکان و زمان دلخواه‌ شان متصل می‌کند.

 

یدک 2020 چگونه کار می‌کند؟

یدک 2020 تأمین ‌کننده‌ی کالا نیست، بلکه یک درگاه مطمئن برای دسترسی به صدها تأمین‌ کننده‌ی معتبر است. به این معنا که پس از ثبت سفارش شما به عنوان خریدار ، سفارش شما به تامین گنندگان ارسال می شود و کالا از سوی تأمین‌ کننده به سمت خریدار روانه می‌شود.

 

این سایت یک فروشگاه نیست، بلکه یک بازار است؛ به این معنا که به جای خرید و انبار کردن قطعات و لوازم یدکی ، بر روی تنوع کالاهای خود و قدرت بالای خریدار برای انتخاب ، تأکید می‌کند.

شما چهت هرگونه همکاری با ما کافیست با ما تماس بگیرید 09149034003
define essay writing